Zavolejte nám
+420 732 824 444

Nabídněte nám zboží k výkupu

VOLNÁ MÍSTA

Obsluha prodejny/prodejce

CO VÁS ČEKÁ
  • Hledáme do našeho týmu kandidáty na pozici obsluha zastavárny / prodejny zlatých a diamantových šperků.
  • Jedná se o pozici na pobočce ve Frýdku-Místku.
  • Práce je vhodná pro muže i ženy k dlouhodobé spolupráci, pracovní doba 12 hodin s možností výběru dnů volna.
  • Náplň práce: obsluha zákazníkú na prodejně, inzerce a naceňování zboží, péče o firemní Facebook.
  • Přednostně řešíme uchazeče, kteří zašlou motivační dopis.
JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT
  • Hledáme komunikativního, zodpovědného člověka, který se chce učit novým věcem a má příjemné vystupování.
  • Práce na počítači, znalost programu Word, Excel, základní znalost sociálních sítí jako Facebook, Instagram.
  • Výhodou jsou zkušenosti s prodejem, popř. základy focení.
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • měsíční prémie
  • vánoční prémie
  • zaměstnanecké výhody
  • každoroční zvýšení mzdy

Místo pracoviště: Frýdek - Místek
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: HPP
Plat: 37.000 Kč hrubého/měsíc
Zamětnanecké benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)

Chcete se dozvědět více?

Máte o práci zájem? Pošlete nám životopis společně s motivačním dopisem na e-mail info@zastavarna-belagry.cz.